22 декабря 2022

В одному із районів Києва на 9-му поверсі багатоповерхового житлового будинку мешканці однієї з квартир встановили генератор. Його закріпили із зовнішньої сторони балкона.
Про це повідомили в соціальних мережах. Використовувати техніку в такий спосіб дуже небезпечно (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Мешканці одного із спальних районів столиці підвісили генератор на 9-му поверсі. Це Київ та життя в умовах блекауту", – йдеться в повідомленні.
На опублікованому відео можна побачити, що генератор закріпили просто із зовнішньої сторони балкона. Як до цього поставились сусіди "винахідливих" киян – невідомо.


Нагадаємо, у Деснянському районі столиці 4 грудня стався вибух у квартирі багатоповерхівки. НП трапилася в районі Троєщина на вулиці Цвєтаєвої. За непідтвердженою інформацією, тоді в будинку теж вибухнув газовий балон. У Голосіївському районі Києва в суботу, 10 грудня, в багатоповерхівці стався вибух гелевого акумулятора. Під час гасіння пожежі рятувальники евакуювали 10 осіб.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Дніпровському районі Києва стався вибух у багатоповерховому будинку. Нібито НП трапилась на вулиці Регенераторній на території житлового кварталу "Комфорт Таун".
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У матеріалах Епштейна оприлюднили звинувачення Трампа у згвалтуванні 1 февраля 2026
Міністерство юстиції США оприлюднило понад 3 млн сторінок документів, пов’язаних зі справою Джеффрі Епштейна.
Венесуела готує масштабну амністію 1 февраля 2026
Новий закон послужить лікуванню ран, завданих роками політичного протистояння, насильства та екстремізму, зазначила Делсі Родрігес.
Спецтрибунал працюватиме у Страсбурзі та Нідерландах - експерт 1 февраля 2026
На підтримку стартових заходів зі створення спеціального трибуналу для РФ Європейський Союз виділив 10 мільйонів євро.