24 июля 2023

У Солом’янському районі Києва в неділю, 23 липня, сталась пожежа в багатоповерховому житловому будинку. Попередньо, вогонь виник у квартирі на 10 поверсі.
Про це повідомили в соціальних мережах. Причини трагедії встановлять правоохоронці (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"В Солом’янському районі в багатоповерхівці на вулиці Ернста в одній із квартир сталась сильна пожежа. За інформацією від очевидців, вогонь перекинувся вже поверхом вище", – йдеться в повідомленні.


Як уточнили в пресслужбі ДСНС Києва, на жаль, під час гасіння пожежі було виявлено тіло людини. Також, 1 людина постраждала. Двоє осіб було виведено на свіже повітря. Обставини трагічного випадку та причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.



Нагадаємо, у Києві в п’ятницю, 21 липня, на території Гідропарку виникла пожежа. За попередньою інформацією, загорілась одна із будівель.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у селі Кислівка Київської області вночі четверга, 20 липня, сталась пожежа у монастирі УПЦ МП. Рятувальники гасили вогонь на площі 500 квадратних метрів.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп відповів, навіщо запросив Путіна до Ради миру 22 января 2026
Глава Білого дому не бачить нічого поганого у тому, що питанням встановлення миру буде займатися політик, що розв'язав одну з найкривавіших воєн в Європі.
Бруклін Бекхем забрехав про відмову його матері шити весільну сукню невістці: у мережі знайшли докази 22 января 2026
Користувачі мережі зробили ціле розслідування щодо весільної сукні невістки Девіда і Вікторії Бекхемів, 31-річної акторки та володарки мільйонних статків Ніколи Пельтц. А все після того, як їхній старший син, Бруклін опублікував заяву, де звинуватив маму в зіпсованій церемонії.
Мелоні відповіла, чи приєднається Італія до Ради миру 22 января 2026
Італійська прем'єрка пояснила неготовність негайного приєднання суперечностями з конституцією, проте, заявила про відкритість.