21 марта 2023

У Києві на маршрут № 33, який пролягає від Троєщини на Дарницю, вийшли 8 новеньких трамваїв українського виробника "Татра-Юг". У пікові години інтервал руху на ньому складатиме 15 хвилин.
Про це в своєму Telegram-каналі повідомив мер столиці Віталій Кличко. У місті продовжують оновлювати громадський транспорт.
"Сьогодні на маршрут №33 (з Троєщини на Дарницю) вийшли 8 новеньких трамваїв українського виробника "Татра-Юг". Тепер маршрут курсування повністю відновлений. У пікові години інтервал руху на ньому складатиме 15 хвилин", – розповів Кличко.

Мер Києва додав, що нові трамваї курсуватимуть оновленими коліями, що відремонтували на ділянці між вулицями Павла Усенка і Карельським провулком. Загалом фахівці оновили 1076 метрів колії, замінили 1809 шпал, демонтували 2 стрілочних переїзди. Наразі на об’єкті завершують роботи з благоустрою.


Нагадаємо, у Києві в п’ятницю, 17 лютого, повністю відновлено роботу наземного громадського електротранспорту столиці. Загалом він не перевозив пасажирів протягом 56 днів.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві з 0:00 26 березня скоротять час дії комендантської години. Ув’язку з чим міський наземний громадський транспорт та метро працюватимуть довше.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Краще на пару, грилі або в духовці: як це впливає вміст вітамінів в продуктах 22 июня 2026
Ви можете постійно їсти поживну їжу, але всі ваші зусилля по споживанню здорової їжі будуть…
Інсайдер оприлюднив оновлений дизайн складаного iPhone Ultra 22 июня 2026
Інсайдер оприлюднив оновлений дизайн складаного iPhone Ultra
"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали 22 июня 2026
Пригода сталася в день народження російського чиновника - в неділю, 21 червня, йому виповнилося 68 років.