8 июля 2023

У Києві на Дарницькому вокзалі сталось загоряння в одному з вагонів електрички. Інформації про постраждалих поки не надходило.
Про це повідомили в соціальних мережах. Чи вплинула подія на рух потягів, поки не відомо (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"У Києві на Дарниці НП. Задимілася стара електричка", – йдеться в повідомленні.

На опублікованому відео можна побачити, як двоє працівників залізниці роздивляються один із вагонів електрички, з-під якого йде дим та іноді пробивається полум’я. Один з них поливав водою місце загоряння.

Що стало причиною надзвичайної події та чи є постраждалі – не відомо. Інформації про неї від керівництва Київської міської електрички чи "Укрзалізниці" поки не надходило.


Нагадаємо, у Броварах Київської області згорів автомобіль Volkswagen, який був припаркований біля будинку. За попередньою інформацією, водій хотів зарядити акумулятор за допомогою подовжувача, протягнутого з п’ятого поверху, але сталося коротке замикання.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Бучі Київської області у вівторок, 4 липня, загорівся автомобіль Mercedes, завантажений деревним вугіллям. Попередньо, вогонь виник через спеку.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Фахівці дали поради, як позбутися бляшок у судинах 13 апреля 2026
Бляшки в судинах суттєво загрожують здоров'ю, тож їх треба позбуватися.
Катар відновив рух суден після блокування Ормузької протоки 13 апреля 2026
Катарські танкери не проходили через Ормузьку протоку понад місяць через фактичне її закриття.
Дружина Остапчука назвала справжню причину переїзду до Канади і чому сім'я не обрала іншу країну 13 апреля 2026
"Ми не тікаємо". Дружина Остапчука назвала справжню причину переїзду до Канади і чому сім'я не обрала іншу країну Остаточне рішення про еміграцію визрівало протягом року