18 января 2023

У кількох районах Києва на річці Дніпро помітили чоловіків, які вийшли порибалити не дивлячись на теплу погоду. Люди сидять на кризі, яка вже почала сильно танути.
Про це повідомили в соціальних мережах. У столиці у вівторок, 17 січня, повітря погрілось до +5°С (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Безстрашні столичні рибалки. Друзі, попіклуйтесь про своє життя, крига тонка, нестабільна. Ця рибалка не коштуватиме вашого життя", – йдеться в повідомлені.
На опублікованих фото та відео можна побачити, що рибалки сидять на кризі серед калюж, не зважаючи на потепління.


Нагадаємо, 51-річний житель села Нижня Дубечня Київської області провалився під кригу і потонув, коли пішов гуляти із собаками. Вихованці провалилися під лід на замерзлому ставку, господар поліз у воду, щоб врятувати тварин, але сам загинув. У селі Лютіж Київської області на річці Ірпінь перевернувся човен з людьми. Внаслідок події один чоловік потонув, а ще одного врятували бійці ДСНС.
Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 грудня рибалка провалився під лід і загинув. Ще до приїзду рятувальників його тіло з води дістали товариші.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
40-річна українка стала новою "Місіс Німеччина": найяскравіші фото красуні з Покровська 12 января 2026
40-річна українка стала новою "Місіс Німеччина": найяскравіші фото красуні з Покровська Катерина народилася та виросла на Донеччині
Римма Зюбіна розповіла, на які "жертви" пішов її син, щоб стати військовим 12 января 2026
На фронт зміг потрапити не з першого разу: Римма Зюбіна розповіла, на які "жертви" пішов її син, щоб стати військовим Він служить з 2025 року
47-річний Мірзоян заговорив про кризу середнього віку та похвалився пробіжкою в 20 км 12 января 2026
47-річний співак Арсен Мірзоян похвалився, що пробіг по горах 20 кілометрів та заговорив про кризу середнього віку.