24 июня 2024

У Києві в неділю, 23 червня, під час повітряної тривоги на одному з енергетичних підприємств міста Києва в укритті виявили тіло 43-річного працівника. Медики, які оперативно прибули на місце події, лише констатували його смерть
Про це повідомили в пресслужбі Міністерства енергетики України. Обставини події встановлять правоохоронці.
"Під час повітряної тривоги на одному з енергетичних підприємств міста Києва в укритті без ознак життя виявлено 43-річного працівника. Лікарі швидкої констатували його смерть. Обставини з’ясовуються", – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, захисники неба України вранці 23 червня відбивали повітряну атаку Росії, яку та здійснила крилатими ракетами. Над Київщино знешкодили два "Калібри".
Внаслідок ракетної атаки по Київщині, яку країна-терорист РФ здійснила вранці суботи, 23 червня, було поранено двоє осіб. Крім того, в одному з населених пунктів пошкоджено, зокрема, багатоповерхівки та приватні будинки.
Як повідомляв OBOZ.UA, вранці 22 червня Росія завдала ракетного удару по Івано-Франківську. Ціллю ворога стала цивільна інфраструктура міста, понад 240 людей написали заяви про пошкодження майна.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ізраїль повернув з Гази тіла усіх заручників 30 января 2026
Регіон переходить до другого етапу мирного плану Трампа і найбільш суперечливих пунктів угоди.
Лавров назвав "неприйнятним" перемир'я з Україною 30 января 2026
Сергій Лавров назвав законну владу України "режимом, що втратив легітимність", а також знову згадав про "переворот" у 2014 році.
Німеччина першою в Європі готує систему відстежування балістики - ЗМІ 30 января 2026
Німецька система раннього виявлення ракетних запусків стане першою у Європі, заявив командувач космічними силами Бундесверу.