У Києві на гарячому затримали крадія-рецидивіста, якого вже судять у трьох районах столиці за подібні злочини

8 ноября 2023

У Києві правоохоронці затримали на гарячому чоловіка, який обікрав магазин. Як виявилось, зловмисника вже судять у кількох районах міста за скоєння аналогічних злочинів.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

За словами правоохоронців, під час відпрацювання Дніпровського району вони помітили в приміщенні магазину на проспекті Соборності чоловіка, який підозріло себе поводив. Він довго ходив між рядами та постійно озирався.

"Коли невідомий пройшов повз касову зону, охоронець попросив його показати вміст рюкзака, але чоловік продовжував іти до виходу. Зловмисник розраховував винести із магазину у своєму рюкзаку товару майже на тисячу гривень. Зрештою, відвідувача на вулиці зустріли поліцейські. Слідчо-оперативна група вилучила речові докази: три портативні колонки, дві банки "енергетика", два газові балони, газовий пальник та засоби гігієни", – розповіли в поліції.

Зловмисником виявився 30-річний місцевий мешканець, відносно якого наразі розглядаються обвинувальні акти у Дніпровському, Дарницькому та Деснянському районних судах Києва, за вчинення аналогічних злочинів. За фактом крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZ.UA, поліцейські затримали злочинну групу, яка викрала обладнання з філії підприємства критичної інфраструктури. Зловмисники винесли зі складських та виробничих приміщень заводу запчастини до спецтехніки з вмістом дорогоцінних металів на 4 млн 400 тисяч гривень.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ФРН надасть Україні додаткову фіндопомогу до зими 12 ноября 2025

Німеччина виділить Україні ще €40 млн для ліквідації наслідків російських атак на енергетичну інфраструктуру та підготовки до зими.

На Київщині легковик на швидкості зніс зупинку та вилетів у кювет: є загиблий 12 ноября 2025

На Київщині легковик на швидкості зніс зупинку та вилетів у кювет: є загиблий. Подробиці та фото Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі

На 85-му році життя не стало зірки фільму "Брюс Всемогутній" Саллі Кіркленд 12 ноября 2025

Померла в госпісі: на 85-му році життя не стало зірки фільму "Брюс Всемогутній" Саллі Кіркленд Вона до останніх днів життя працювала в кіно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стоматологія ШАРК 4.6
Стоматологія ШАРК

Отзывов: 1

Злата123 5.0
Злата123

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше