19 декабря 2024

У Дарницькому районі Києва в середу, 18 грудня, конфлікт між двома чоловіками закінчився стріляниною, внаслідок якої є загиблий. Подія сталась на вулиці Бориспільській. Наразі відомо, що злочин вчинив 61-річний киянин.
Про це OBOZ.UA стало відомо з власних джерел. Обставини та причини події встановлять правоохоронці.
"За попередньою інформацією, на вулиці Бориспільській між двома чоловіками стався конфлікт, який закінчився стріляниною. Один з опонентів отримав поранення, внаслідок якого він помер на місці події", – розповів наш співрозмовник.
На опублікованих в соцмережах фото можна побачити, що від отриманого поранення чоловік помер біля проїжджої частини.
ФОТО 18+


Пізніше у поліції повідомили, що правоохоронці затримали чоловіка, причетного до вбивства киянина у Дарницькому районі столиці
"Попередньо відомо, що сьогодні між двома чоловіками на вулиці Бориспільській виник конфлікт, під час якого один з них вистрілив іншому в голову. Від отриманого поранення потерпілий помер на місці", – йдеться в повідомленні.
За описом, наданим свідками, зловмисника розшукав та затримав наряд патрульної поліції неподалік місця вчинення злочину. Ним виявився 61-річний місцевий мешканець.
Слідчі вилучили у затриманого ймовірне знаряддя злочину, наразі з ним тривають слідчі дії. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.



Нагадаємо, у Києві суд виніс вирок чоловіку, який під час сварки ледь не вбив колегу. Зловмисник через словесний конфлікт шматком скла вдарив опонента в шию.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві суд виніс вирок вбивці-рецидивісту. У Деснянському районі під час сварки зловмисник зарізав товариша, а потім забрав його телефони та втік.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ZTE представила роутер із двома SIM-картами та акумулятором на 10 000 мА·год 10 июня 2026
ZTE представила роутер із двома SIM-картами та акумулятором на 10 000 мА·год
США вдарили по системах ППО Ірану в районі Ормузької протоки - ЗМІ 10 июня 2026
Війська США завдали удару по декількох іранських системах протиповітряної оборони та радіолокаційних системах.
Ударом в голову повалив пенсіонерку на землю, а потім добивав ногами: у Києві судитимуть зловмисника 10 июня 2026
Ударом в голову повалив пенсіонерку на землю, а потім добивав ногами: у Києві судитимуть зловмисника. Фото та відео Обвинувачуваному загрожує до 10 років позбавлення волі