5 декабря 2025

У Києві затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, завдав тяжких травм перехожому. Підозрюваний – спортсмен, який займається ММА (змішані бойові мистецтва), під час конфлікту вдарив кулаком в голову опонента, внаслідок чого той упав та втратив свідомість.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
За словами правоохоронців, під час патрулювання вулицею Хрещатик вони виявили чоловіка, який лежав на асфальті без свідомості. Правоохоронці надали громадянину першу медичну допомогу, викликали швидку та слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин події.
"Лікарі діагностували у 30-річного потерпілого важку черепно-мозкову травму, забій головного мозку та переломом скроневої кістки", – уточнили в пресслужбі.

Оперативники встановили, що до скоєння злочину причетний місцевий мешканець – спортсмен, який займається ММА. Між молодиком та чоловіком виник конфлікт, під час якого зловмисник вдарив потерпілого кулаком в обличчя, від чого останній втратив свідомість та впав на землю.
За фактом спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України) розпочато досудове розслідування, а затриманому повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Броварському районі Київської області правоохоронці затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, ледь не вбив товариша. Зловмисник прикладом рушниці завдав тяжких травм потерпілому.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Греція чекає від України пояснень щодо знайденого морського дрона 15 мая 2026
Апарат перевозив вибухівку і становив загрозу для безпеки судноплавства, стверджують в грецькому Міноборони.
У Києві внаслідок російської атаки 14 травня загинули двоє працівників "Нової пошти". Фото 15 мая 2026
У Києві внаслідок російської атаки 14 травня загинули двоє працівників "Нової пошти". Фото Вічна пам'ять жертвам російського терору
59-річний Кассель на хіднику Каннського показався з коханою в оксамитовому максі. Фото 15 мая 2026
59-річний актор Венсан Кассель та його 29-річна кохана Нара Баптіста не приховували почуттів на червоній доріжці Каннського кінофестивалю. Фото цілунків парочки тут