У Києві на Хрещатику сталась пожежа на енергооб'єкті

15 января 2025

У центрі Києва в середу, 15 січня, виникла пожежа в підземному кабельному колекторі. Подія сталась на вулиці Хрещатик.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. Тимчасово без електроенергії залишилися мешканці чотирьох житлових будинків.

"На вул. Хрещатик, 15, зайнялася електрична підстанція. Відповідні служби працюють на місці. Очікується бригада ДТЕК для отримання допуску до гасіння", – йдеться в повідомленні.


Близько 9:00 стало відомо, що пожежу на вулиці Хрещатик було локалізовано. Тимчасово без електроенергії залишилися мешканці чотирьох житлових будинків – наразі фахівці працюють над відновленням. Світло споживачам повернуть орієнтовно протягом 4 годин.

Зі свого боку у пресслужбі ДСНС Києва уточнили, що інформація про пожежу в підземному кабельному колекторі надійшла 6:59.



"Рятувальники довго не могли приступити до гасіння пожежі через велику напругу в 10000 В. На місці загоряння працювало 45 рятувальників та 10 одиниць техніки. Причину загоряння будуть встановлювати правоохоронці", – додали в пресслужбі.





Нагадаємо, в Ірпені Київської області загорівся автомобіль, який був припаркований на території приватного зруйнованого будинку. Під час гасіння вогню рятувальники виявили в салоні машини тіло чоловіка.

Крім того, раніше в Ірпені Київської області сталась пожежа в приватному будинку. Під час гасіння вогню рятувальники виявили тіла двох жінок та чоловіка.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Деснянському районі Києва вранці п’ятниці, 10 січня, сталась пожежа на підстанції електромереж. Внаслідок цього частина Троєщини тимчасово залишилась без світла.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Польщі звинуватили РФ у дезінформації проти українців 23 февраля 2026

Голова польського Сейму закликав зберігати здоровий глузд, особливо під час оцінювання контенту в інтернеті.

Мерц від імені ЄС їде до Тримпа говорити про мита 23 февраля 2026

Німецький лідер заявив, що невизначеність у питанні мит має закінчуватися, оскільки є найбільшою отрутою для економік.

Європейський Союз припинив фінансування, пов'язане з китайськими науковцями, але залишилися винятки 22 февраля 2026

Європейський Союз ухвалив рішення виключити вчених з Китаю з фінансування за ключовими напрямами програми Horizon Europe — флагманської ініціативи ЄС з фінансування досліджень та інновацій обсягом €93 млрд. Заборона набула чинності цього року і поширюється на найважливіші технологічні сфери, включаючи штучний інтелект, квантові технології, напівпровідники та біотехнології, однак сфери біорізноманіття та клімату були збережені.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Madbid 4.8
Madbid

Отзывов: 3

Layboard 5.0
Layboard

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше