19 сентября 2023

У Києві в понеділок, 18 вересня, на Майдані Незалежності виявили тіло літньої жінки. На місці події працюють правоохоронці.
Про це OBOZREVATEL повідомили в пресслужбі столичної поліції. Трагедія сталась біля входу до будівлі Головпоштамту (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки. 18+).
"Попередньо встановлено, що на Майдані Незалежності раптово стало зле жінці 1941 року народження. Їй намагались допомогти, проте, на жаль, вона померла. Причину смерті встановить експертиза", – розповіли в поліції.

Нагадаємо, у Києві в четвер, 13 липня, на мосту Патона виявили тіло чоловіка. Нібито чоловік йшов по шляхопроводу, йому стало погано, він знепритомнів та помер. У столиці в одному з гаражів на вулиці Миропільській загорівся автомобіль. Під час гасіння вогню рятувальники виявили в приміщені тіло людини.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у селі Гнідин Київської області в неділю, 17 вересня, стався вибух. Унаслідок детонації загинув чоловік, а його брат дістав поранення.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дефіцит вітаміну А: 3 ознаки на шкірі та волоссі 7 августа 2026
Якщо у вас недостатньо вітаміну а, це може вплинути на вашу шкіру та волосся. Дефіцит…
Продукти, які потрібно виключити з раціону, щоб запобігти раку кишечника 7 августа 2026
Ось продукти, які слід видалити зі свого раціону, щоб знизити ризик раку кишечника, а також…
Кращий спосіб зміцнення імунітету назвали експерти 7 августа 2026
Хоча чарівної палички, за допомогою якої можна швидко зміцнити імунітет, не існує, є один простий…