14 июня 2023

У Києві у вівторок, 13 червня, прорвало магістральний трубопровід, який проходить під мостом Патона. Це сталось через проведення гідравлічних випробувань.
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. Ремонтні роботи будуть виконувати верхолази (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"КП "Київтеплоенерго" продовжує гідравлічні випробування тепломагістралей. На гідравлічну міцність та щільність перевіряють тепломережу під мостом Патона. Магістральний трубопровід забезпечує теплом Русанівку і Березняки. Сьогодні о 13:30 внаслідок випробувань тут було виявлено пошкодження", – розповіли в пресслужбі.

Зазначається, що комунальники оперативно локалізувала місце витоку. Наразі триває підготовка до проведення ремонтних робіт, які будуть виконувати верхолази.

"Нагадаємо, гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону, щоб своєчасно виявити "слабкі" місця трубопроводів і зменшити рівень аварійності під час опалювального періоду", – резюмували в КМДА.
Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні 14 квітня остаточно завершився опалювальний сезон. Батареї стали холодними вже у всіх областях країни. Після цього автоматично почалась підготовка до наступного сезону.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нова система стрімко завоювала ринок смартфонів 9 апреля 2026
Нова система стрімко завоювала ринок смартфонів
Motorola представила Moto Pad (2026): металевий корпус, 5G та інтеграція з ПК 9 апреля 2026
Motorola представила Moto Pad (2026): металевий корпус, 5G та інтеграція з ПК
Найзавидніші королівські холостяки, про яких ви ніколи не чули: від "двійника" принца Гаррі до персонального тренера 9 апреля 2026
Найзавидніші королівські холостяки, про яких ви ніколи не чули: від "двійника" принца Гаррі до персонального тренера. Фото Вони ведуть переважно приватне життя