4 декабря 2024

У Києві у вівторок, 3 листопада, на мосту Патона сталась ДТП, внаслідок якої легковик перекинувся на дах. Через аварію утворився затор у бік правого берега міста.
Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. Обставини та причини автопригоди встановлять правоохоронці.
"До уваги учасників дорожнього руху. У зв'язку з ДТП на мосту Патона рух транспорту ускладнено в напрямку бульвару Миколи Міхновського. Врахуйте цю інформацію під час планування маршруту своєї поїздки!" – йдеться в повідомленні.



На опублікованому фото можна побачити, що внаслідок ДТП машина перекинулась на дах. У соцмережах згодом опублікували відео, на якому видно, що автомобіль вже поставили на колеса, проте він залишається на дорозі, через що затор у напрямку правого берега Києва все ще зберігається.
Як повідомляв OBOZ.UA, в Оболонському районі Києва в четвер, 28 листопада, на вулиці Богатирській сталась аварія за участі двох вантажних автомобілів. Унаслідок ДТП одного з водіїв затисло в кабіні понівеченої машини.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії 24 апреля 2026
Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії
Шини 225 45 17 Continental 24 апреля 2026
Обираючи шини для свого автомобіля, важливо звертати увагу на їх характеристики та якість. Шини 225 45 17 Continental є одним із найпопулярніших варіантів на ринку
Xiaomi, Oppo, Vivo та Honor об'єдналися для боротьби з перегрівом і зависанням смартфонів 24 апреля 2026
Найбільші китайські виробники смартфонів через галузевий альянс ITGSA (Альянс екосистеми мобільних смарт-терміналів) оголосили про впровадження єдиного стандарту управління оперативною пам'яттю. Ця міра допоможе вирішити такі системні проблеми, як перегрів пристроїв, зависання інтерфейсу та примусове закриття фонових додатків. В ініціативі взяли участь компанії vivo, Xiaomi, Oppo та Honor.