16 августа 2023

Увечері у вівторок, 15 серпня, у Києві на Печерську сталася серйозна ДТП. На світлофорі на перетині вулиць Генерала Алмазова та Арсенальної зіткнулися BMW та Volkswagen Passat.
Машини отримали значні пошкодження, постраждали водії обох транспортних засобів.
Їх та пасажирів чорної BMW забрала швидка. До приїзду медиків одному з пасажирів надавали домедичну допомогу.
У Telegram-каналі "dtp.kiev.ua ВОЙНА" пишуть, що двох людей шпиталізували у тяжкому стані. Серйозно постраждав водій Volkswagen.
"BMW пролетів по смузі громадського транспорту і врізався у Volkswagen котрий розвертався на Печерській?" – додали в мережі.



Удар був таким сильним, що акумулятор BMW викинуло на інший бік дороги. По проїжджій частині та на тротуарах були розкидані уламки машин.

Через ДТП повністю перекрито рух вулицею Генерала Алмазова в бік виїзду на бульвар Лесі Українки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, поблизу Обухова Київської області в неділю, 13 серпня, сталась аварія за участю двох легковиків. Щоб дістати постраждалого з понівеченого авто, рятувальникам та правоохоронцям знадобилося кілька годин.
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені створили штучні нейрони, сигнали яких живий мозок сприйняв як свої 3 мая 2026
Інженери з Північно-Західного університету (Northwestern University) вперше методом друку створили штучні нейрони, здатні не лише імітувати, але й безпосередньо взаємодіяти з живими клітинами мозку, оскільки пристрій генерує електричні сигнали, за своєю формою та часовими характеристиками ідентичні біологічним. Це відкриває пряму можливість створення інтерфейсу «людина—комп'ютер», а також нейроморфних комп'ютерів, що імітують роботу мозку.
Нафтова пляма в Чорному морі наблизилась до палацу Путіна - ЗМІ 3 мая 2026
Зараз нафтова пляма знаходиться приблизно за 30 кілометрів від резиденції Володимира Путіна в Геленджику.
Дві причини, через які вживання висівок може не принести користі 3 мая 2026
Висівки ще треба вміти правильно їсти.