5 января 2023
У Подільському районі Києва в ніч з 3 на 4 січня водій Honda CR-V протаранив 5 припаркованих автомобілів. Попередньо, винуватець ДТП був п’яний.
Про це повідомили в соціальних мережах. Аварія сталась на перетині вулиць Ярославської та Волоської (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Водій 60 років на червоній Honda CR-V протаранив 5 машин на Подолі. Живий", – йдеться в повідомленні.
На опублікованому відео можна побачити наслідки аварії. Зокрема, водій Honda CR-V протаранив машини, які були припарковані на узбіччі, і зупинився тільки на переході. Інформації про загиблих чи потерпілих не надходило.
Нагадаємо, поблизу села Шкарівка Київської області сталась аварія за участю легковиків Ford Focus та Peugeot. Щоб деблокувати пасажира останнього авто, викликали рятувальників. У Святошинському районі Києва зіткнулись два легковики, внаслідок чого одна з машин виїхала на газон та врізалась у відбійник.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у селі Старі Петрівці Київської області в неділю, 1 січня, п’яний водій автомобіля Volkswagen на швидкості в’їхав у паркан приватного будинку. Внаслідок ДТП постраждала пасажирка легковика.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
До Британії прибули 1200 мігрантів - міністр визнав втрату контролю 3 июня 2025
Загалом від початку року до Британії дісталися 14 811 мігрантів - це найбільша кількість за п’ять місяців спостережень і на 42% більше, ніж торік.
Даша Квіткова в гольфах захопила фанатів новою зйомкою 3 июня 2025
Блогерка Даша Квіткова, яку підозрюють у романі з відомим футболістом, захопила фанатів новою зйомкою.
ЗМІ: На Воронежчині атаковано авіацентр, є загиблі 2 июня 2025
Влада регіону після атаки назвала результатом атаки "обрив високовольтних дротів" і "пошкодження будівель".