7 февраля 2025

У Солом’янському районі Києва під час руху загорівся автомобіль BMW. Водій легковика намагався самостійно загасити вогонь, проте зробити це вдалось лише рятувальникам.
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій столиці. Причину загоряння встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, в середу, 5 лютого, о 17:01 вони отримали повідомлення про пожежу у Солом'янському районі на проїжджій частині Чоколівського бульвар.

"На місці було встановлено, що займання виникло у моторному відсіку легкового автомобіля BMW. До приїзду рятувальників власник авто намагався самостійно загасити полум’я за допомогою вогнегасника, однак ліквідувати загорання вдалося лише вогнеборцям. Пожежу було локалізовано о 17:18, а вже о 17:19 – ліквідовано", – розповіли в ДСНС.
Рятувальники додали, що, на щастя, внаслідок надзвичайної події ніхто не постраждав.



Нагадаємо, у Голосіївському районі Києва вночі на Чоколівському бульварі загорівся неробочий кіоск. Під час гасіння вогню рятувальники виявили тіла двох осіб.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Дарницькому районі Києва сталась пожежа на території гаражного кооперативу. Рятувальники гасили вогонь на площі 200 квадратних метрів.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
4000 коханок, наркотики і рок-н-рол: романи та шлюби 82-річного Міка Джаггера 11 декабря 2025
Особисте життя Міка Джаггера десятиліттями потрапляє в заголовки ЗМІ. Відтоді як у 1960-х роках він прославився з гуртом The Rolling Stones, Джаггер завоював собі місце в рок-еліті, а довгий список його прихильниць є тому доказом. Протягом багатьох років співак був відомий своїми численними інтрижками і романами. Крістофер Андерсен, автор біографії рок-зірки "Мік", підрахував, що Джаггер за своє життя переспав з 4000 жінками - і навіть ця оцінка може бути заниженою.
Данія визнала США потенційним ризиком для нацбезпеки - ЗМІ 11 декабря 2025
Служба військової розвідки Данії основними ризиками для національної безпеки називає Росію та Китай.
США пояснили свій голос проти резолюції ООН щодо Чорнобильської АЕС 11 декабря 2025
Проти ініційованого Україною документа висловилися Росія, Білорусь, Китай, Північна Корея, Нікарагуа, Нігер, а також США.