У Києві на станції метро "Тараса Шевченка" помер пасажир

25 января 2025

У Київському метрополітені в п’ятницю, 24 січня, літньому пасажиру стало погано у вагоні метро. Чоловіка вивели на станції метро "Тараса Шевченка" та намагались врятувати, проте, на жаль, він помер.

Про це OBOZ.UA повідомили в пресслужбі поліції Києва. Причину трагічного випадку встановлять правоохоронці.

"Вранці пасажиру, 1950 року народження, стало зле у вагоні потягу метро. Його вивели на станції "Тараса Шевченка". Поліцейські, які чергували тут, проводили реанімаційні заходи, але, на жаль, він помер. Лікарі констатували його смерть", – розповіли в пресслужбі.

Нагадаємо, у Києві тимчасово закривали на вхід та вихід станцію метро "Дніпро". У соцмережах повідомили, що у вагоні одного з потягів виявили предмет, схожий на міну.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Подільському районі Києва в середу, 6 листопада, пасажиру стало погано на станції метро "Поштова площа". Чоловіку намагались надати необхідну допомогу, проте, на жаль, він помер.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Інсайдер розкрив дизайн iPhone Fold: є нюанс 2 апреля 2026

Інсайдер розкрив дизайн iPhone Fold: є нюанс

Експерти пояснили, чи підходять запчастини Skoda для Audi та Fiat для Peugeot 2 апреля 2026

Експерти пояснили, чи підходять запчастини Skoda для Audi та Fiat для Peugeot

Як організувати побут людини з бронхіальною астмою 2 апреля 2026

Людина з бронхіальною астмою потребує спеціальної організації побуту, щоб уникнути ускладнень.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше