2 мая 2023

У Києві в понеділок, 1 травня, на станції метро "Вирлиця" біля турнікетів пасажиру стало погано, він впав та знепритомнів. На жаль, чоловік помер до приїзду лікарів.
Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел. Причини трагедії встановить експертиза.
"У Києві на станції метро "Вирлиця" стало погано пасажиру. Він знепритомнів та впав. Працівники підземки викликали лікарів. На жаль, медики, які оперативно прибули на місце події, лише констатували смерть чоловіка", – розповів наш співрозмовник.
Причину смерті громадянина встановить судово-медична експертиза.
ФОТО 18+

Нагадаємо, в столиці правоохоронець врятував чоловіка, якому стало погано в переході біля станції метро "Васильківська". Поліцейський за допомогою дефібрилятора надав перехожому, у якого були відсутні дихання та серцебиття, медичну допомогу до приїзду лікарів.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві в п’ятницю, 14 квітня, тимчасово зупиняли рух поїздів на зеленій гілці метро. На станції "Дружби народів" на колію впав пасажир.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до семи років ув'язнення 26 июня 2026
Їй було пред'явлено звинувачення в отриманні хабарів за посередництво та прийнятті дорогих подарунків в обмін на призначення на посади та ділові послуги.
Названо необхідну кількість зелені в день, яка знижує ризик розвитку серцевих захворювань 26 июня 2026
Нітрати – це солі азотної кислоти, які впливають на артеріальний тиск. Їх основними джерелами є…
Предметом спору в сфері інтелектуальної власності, як показує практика, може стати навіть форма прямокутника зі скругленими кутами, не кажучи вже про більш складні дизайнерські рішення. Швейцарський холдинг Swatch, що спеціалізується на випуску наручних годинників, висунув до Samsung Electronics претензії на суму 170 млн доларів через запозичення дизайну циферблата кількох своїх продуктів.