5 мая 2024

У Деснянському районі Києва приготування їжі на Великдень ледь не призвело до трагедії. У квартирі на 8 поверсі житлового будинку виникла пожежа на кухні.
Про це повідомили в пресслужбі столичної державної служби з надзвичайних ситуації. Обставини та причини виникнення загоряння встановлять правоохоронці.
"Приготування їжі ледь не призвело до трагедії! 4 травня о 13:17 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на проспекті Червоної Калини, у Деснянському районі. Загоряння сталося на кухні однієї із квартир на 8 поверсі 9 поверхівки. Пожежу було ліквідовано о 14:03", – розповіли в пресслужбі.


Як уточнили в ДСНС, під час гасіння вогню, з верхніх поверхів рятувальники вивели на безпечну відстань 5 осіб. На щастя, ніхто не постраждав.


На опублікованих вогнеборцями фото, можна побачити наслідки пожежі, зокрема, вогнем охопило духовку, де випікались паски.

Як повідомляв OBOZ.UA, у селі Михайлівка-Рубежівка Київської області сталась пожежа в пʼятиповерховому будинку. Під час гасіння вогню рятувальники евакуювали 13 осіб, з яких 5 – діти.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Байопік «Майкл» перетнув позначку в $1 мільярд у світовому прокаті 14 июля 2026
Байопік «Майкл» перетнув позначку в $1 мільярд у світовому прокаті
Стало відомо, чи може поганий зір передатися у спадок 14 июля 2026
Багато хто вважає, що проблеми із зором передаються у спадок на генетичному рівні. Відповідно до…
Названо продукт, котрий здатний поліпшити здоров’я головного органу довголіття 14 июля 2026
Багато хто заявляє про те, що головним органом довголіття є кишечник. Він впливає на роботу…