9 ноября 2016
У Києві в підземному переході біля станції метро "Мінська" демонтували ряд торгових кіосків.
Фото були опубліковані на сторінці групи "Оболонь" в соцмережі Facebook.
"В переході на "Мінській" продовжують демонтувати кіоски", - говориться у коментарі до фото.
Користувачі соцмережі підтримують демонтаж МАФів і пишуть, що також порядок потрібно навести на інших станціях.
Пізніше жителька Києва Катерина Коломієць написала в соцмережі, що у переході на станції метро "Мінська" вже розібрали всі кіоски.
Як повідомлялося, у Києві біля одного з входів на станцію метро "Героїв Дніпра" (другий був закритий через будівництво ТРЦ) процвітає вулична торгівля, в результаті пройти на станцію досить важко.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Які напої не варто вживати влітку 23 июня 2026
Вони смачні, але їх варто уникати.
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно "успіху" війни з Іраном 22 июня 2026
Ситуація суттєво змінилася, адже іранські "військові закінчилися, а їхній флот зник", запевняє президент США.
Лікар пояснив небезпеку олій у овочевих салатах 22 июня 2026
Масове захоплення здоровим харчуванням підвищило інтерес до продуктів рослинного походження. Лікар-терапевт розповів про можливі небезпеки…