9 ноября 2016
У Києві в підземному переході біля станції метро "Мінська" демонтували ряд торгових кіосків.
Фото були опубліковані на сторінці групи "Оболонь" в соцмережі Facebook.
"В переході на "Мінській" продовжують демонтувати кіоски", - говориться у коментарі до фото.
Користувачі соцмережі підтримують демонтаж МАФів і пишуть, що також порядок потрібно навести на інших станціях.
Пізніше жителька Києва Катерина Коломієць написала в соцмережі, що у переході на станції метро "Мінська" вже розібрали всі кіоски.
Як повідомлялося, у Києві біля одного з входів на станцію метро "Героїв Дніпра" (другий був закритий через будівництво ТРЦ) процвітає вулична торгівля, в результаті пройти на станцію досить важко.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Скільки часу малюк має проводити на животі до 3 місяців 23 июня 2026
З цим батькам потрібно бути дуже обережними.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів - CNN 22 июня 2026
Цифра включає витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки, завдані військовим базам, пояснили в CSIS.
Лікар назвала дієту, яка може вилікувати діабет 2 типу за 3 місяці 22 июня 2026
Нові дані дають переконливі аргументи на користь звернення до так званої дієти з супом –…