У Києві п’яна водійка BMW протаранила автобус

31 октября 2022

У Києві на проспекті Перемоги автомобіль BMW на протаранив автобус МАЗ. Правоохоронці виявили у водійки ознаки алкогольного сп’яніння.

Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. Від початку тижня в місті поліцейські зупинили 186 водіїв з ознаками сп'яніння.

"ДТП сталась на проспекті Перемоги. Приїхавши на місце події, інспектори з'ясували, що водійка автомобіля BMW не впоралась з керуванням та допустила зіткнення з автобусом МАЗ. На щастя, в цій аварії ніхто не травмувався, обійшлось тільки пошкодженням транспортних засобів", – розповіли в пресслужбі.

Під час спілкування з водійкою легковика патрульні помітили у неї явні ознаками алкогольного сп'яніння. Пройти освідування у встановленому законом порядку громадянка відмовилась.

На жінку склали адміністративні матеріли за керування транспортним засобом у стані сп'яніння (штраф 17 тисяч гривень), та за порушення ПДР, що спричинило ДТП (штраф 850 гривень).

Нагадаємо, у Шевченківському районі Києва п’яний водій Mercedes-Benz збив на переході жінку. Після цього він поїхав з місця ДТП.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Броварах Київської області автомобіль Renault збив чоловіка. Від отриманих травм пішохід, який попередньо перебігав дорогу в невстановленому місці, загинув.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Валерій Харчишин розсмішив історією про "передсмертне повідомлення" дружині з літака 4 мая 2026

"Я вже попрощався з життям". Валерій Харчишин розсмішив історією про "передсмертне повідомлення" дружині з літака Співак розповів про реакцію дружини

Представили нового робота KAI: він вміє навіть просувати нитку в голку 4 мая 2026

Представили нового робота KAI: він вміє навіть просувати нитку в голку

Її цькували за колір волосся і шкіру: 16-річна дівчина, яку називали "потворною", перемогла на конкурсі краси 4 мая 2026

Її цькували за колір волосся і шкіру: 16-річна дівчина, яку називали "потворною", перемогла на конкурсі краси. Фото Дівчина з 7 років дотична до сфери моди

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше