24 октября 2023

У Дніпровському районі Києва затримали чоловіка, який може бути причетний до вбивства неповнолітнього. Під час раптового конфлікту зловмисник завдав 14-річному хлопцю смертельного удару ножем у груди.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Нападнику загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
Як розповіли правоохоронці, ввечері неділі, 22 жовтня, до них надійшло повідомлення від лікарів про те, що поруч з багатоповерхівкою на вулиці Празькій вони констатували смерть неповнолітнього хлопця. Попередньо було встановлено, що підліток отримав несумісні з життям травми внаслідок конфлікту з незнайомцем, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.
"Спершу між хлопцем та чоловіком виникла суперечка через зауваження, яке незнайомець зробив неповнолітньому, а потім чоловік вдарив підлітка ножем у груди. Після скоєного нападник залишив місце вчинення злочину, а очевидці викликали швидку. Лікарі близько пів години намагались реанімувати потерпілого, але змушені були констатувати його смерть", – розповіли в поліції.

Дільничні офіцери поліції Валентин Павленко та Богдан Опанасенко знайшли та затримали чоловіка 1977 року народження за місцем проживання. Знаряддя злочину – ніж, зі слідами бурого кольору, зловмисник попросив сховати свою сусідку. За фактом умисного вбивства відкрито кримінальне провадження.

"Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває досудове розслідування", – додали в поліції.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Броварах Київської області чоловік під час конфлікту забив до смерті дружину. Зловмисник сам викликав правоохоронців на місце злочину і розповів, що знайшов її вдома непритомну.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Роспропагандистам заблокували доступ в ChatGPT 28 февраля 2026
Компанія OpenAI під час операції "Корм для риб" заблокувала акаунти російської пропагандистської мережі Рибарь.
Дрон РФ збили за 100 метрів від румунського села 28 февраля 2026
Два літаки F-16 Fighting Falcon вилетіли для розвідки та моніторингу повітряного простору, повідомило румунське Міноборони.
ЄК відреагувала на ініціативу Орбана щодо інспекції на нафтопровід Дружба 28 февраля 2026
Єврокомісія позитивно оцінила бажання угорського прем'єра організувати таку місію і готовність виходити з її висновків.