10 ноября 2022
В Печерському районі Києва п’яний водій Renault протаранив припаркований автомобіль Mitsubishi. Після цього чоловік неодноразово пропонував правоохоронцям хабар.
Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. На зловмисника склали два адмінпротоколи та викликали на місце події слідчих.
"Днями, під час патрулювання в Печерському районі, поліцейські побачили ДТП між двома автомобілями. Правоохоронці з'ясували, що 41-річний водій Renault не впорався з керуванням та здійснив наїзд на припаркований Mitsubishi. Інспектори одразу помітили у винуватця ознаки алкогольного сп'яніння. Результат перевірки за допомогою приладу Драгер склав 2,39 проміле", – розповіли в пресслужбі.
Під час складання адмінматеріалів, винуватець ДТП неодноразово пропонував патрульним неправомірну вигоду аби уникнути відповідальності за нетверезе водіння. На нього склали адміністративні протоколи за керування транспортним засобом у стані сп'яніння (штраф 17 тисяч гривень) та скоєння ДТП (штраф 850 гривень).
Нагадаємо, у Києві кількість пішоходів, що загинули внаслідок ДТП, зросла на 25%. За інформацією патрульної поліції, зокрема, причиною цього є відключення світлофорів. У Київській області в період з 1 січня до 31 жовтня трапилось 7166 автопригод. Унаслідок аварій 144 особи загинуло.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві на вулиці Кирилівській помітили незвичну автопригоду. По вулиці їхав трамвай, який тягнув за собою легковик, що зачепився за громадський транспорт бампером.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗМІ: Трамп поставив під загрозу план ЄС щодо Росії 13 мая 2025
Європейські лідери поїхали до Києва, щоб натиснути на Трампа й змусити його визнати, що Росія тільки тягне час.
Вірус-вимагач вперше вбудували прямо в процесор — позбутися такого майже неможливо 13 мая 2025
Вірус-вимагач вперше вбудували прямо в процесор — позбутися такого майже неможливо
Частину €800 млрд оборонного плану ЄС скерують на ЗСУ - єврокомісар 13 мая 2025
У межах плану ReArm Europe на 800 мільярдів євро частина коштів буде скерована на військову підтримку України.