6 января 2024

У Києві поліцейські затримали водія, який збив жінку на переході та втік з місця ДТП. Як виявилось, порушник перебував за кермом авто у стані сп’яніння – 2,24 проміле алкоголю в крові.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до трьох років позбавлення волі.
Як розповіли правоохоронці, 4 січня до них надійшла інформація від перехожих про те, що на нерегульованому пішохідному переході на проспекті Правди водій автомобіля Hyundai збив жінку та втік.
"Невдовзі за орієнтуванням співробітники патрульної поліції розшукали машину втікача та зупинили її. 36-річний керманич перебував у стані алкогольного сп’яніння – прилад "Драгер" показав 2,24 проміле", – уточнили в поліції.

Потерпілу, 1986 року народження, госпіталізували до лікарні із численними забоями, черепно-мозковою травмою та переломом кісток тазу. Відкрито кримінальне провадження за фактом ДТП з потерпілою, яка була скоєна у стані сп’яніння. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

Зловмисника затримали – слідчі готують йому повідомлення про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Як повідомляв OBOZ.UA, поблизу села Залісся Київської області в четвер, 4 січня, мікроавтобус Opel з’їхав у кювет та перекинувся. Попередньо, внаслідок ДТП постраждало п’ять осіб, серед яких є дівчинка-підліток.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Актори Світлицька та Цимбалюк потрапили в скандал після участі в мітингу 22 июля 2026
"Ваша картонка – плювок в обличчя військовим". Актори Світлицька та Цимбалюк потрапили в скандал після участі в мітингу Акторів звинуватили у зневазі до військових та показушності
Microsoft усунула несумісність комп'ютерів Dell з останнім оновленням Windows 22 июля 2026
Microsoft випустила позапланове оновлення, спрямоване на усунення несумісності деяких комп'ютерів Dell з патчем безпеки Windows 11 від липня 2026 року.
Глава ФБР може відвідати Москву: стали відомі деталі візиту 22 июля 2026
Про майбутню поїздку повідомили американські ЗМІ, однак офіційного підтвердження поки немає.