4 мая 2024
У Києві правоохоронці затримали п’яного водія, який не впорався із керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок ДТП постраждав пасажир легковика.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до трьох років в’язниці з позбавленням права керувати машиною на строк від трьох до п’яти років.
"Вчора ввечері (2 травня. – Ред.) до правоохоронців надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на Столичному шосе. Під час документування аварії поліцейські встановили, що 51-річний водій Chevrolet Aveo не впорався із керуванням та з’їхав у кювет, після чого його автомобіль перекинувся. Внаслідок аварії 64-річний пасажир отримав травми та був госпіталізований", – розповіли в пресслужбі.
У поліції додали, що водій легковика перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Прилад Драгер показав 1,52 проміле. За фактом аварії з потерпілим, вчиненої у стані сп’яніння, відкрито кримінальне провадження, а порушнику повідомили про підозру.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві біля магазину "Епіцентр" на Позняках ввечері четверга, 2 травня, сталася жахлива аварія. Внаслідок ДТП легковий автомобіль перекинувся на дах, за попередньою інформацією, є постраждалі.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нікітюк через 2 місяці після народження первістка засвітила фігуру в сміливому бікіні 17 августа 2025
Телеведуча Леся Нікітюк, яка 15-го червня вперше народила сина та напрочуд швидко повернулася в форму, спровокувавши навіть чутки про участь сурогатної матері, похизувалася фігурою в купальнику.
Samsung "обдурила фізику", розробивши надтонкі лінзи для камер смартфонів 17 августа 2025
Samsung "обдурила фізику", розробивши надтонкі лінзи для камер смартфонів
У Сіетлі пограбували ювелірний магазин на мільйони 17 августа 2025
Один з грабіжників погрожував працівникам спреєм від ведмедів та електрошокером, але ніхто не постраждав.