11 августа 2024
У Голосіївському районі Києва сталась пожежа в п’ятиповерховому житловому будинку. Під час гасіння вогню бійці ДСНС урятували дівчину.
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій столиці. Причини виникнення загоряння встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, 9 серпня о 16:36 вони отримали повідомлення про пожежу на проспекті Голосіївському.
"Вогнеборці встановили, що сталося загоряння в одній із квартир на 5-му поверсі житлової п'ятиповерхівки. Під час гасіння пожежі із сусідньої квартири рятувальники вивели на свіже повітря дівчину 2007 року народження. Пожежу локалізовано о 17:18 на площі 20 кв. м, а о 17:32 було ліквідовано. На щастя, жертв і постраждалих немає", – додали в ДСНС.
На місці працювали 15 рятувальників та 4 одиниці спеціальної та основної пожежно-рятувальної техніки.
Нагадаємо, в Оболонському районі Києва сталась пожежа в багатоповерховому житловому будинку. Під час гасіння вогню рятувальники вивели на свіже повітря трьох людей.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Печерському районі Києва в п’ятницю, 9 серпня, на вулиці Лаврській горів автомобіль. Стовп диму від пожежі було видно у кількох районах міста.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Пішов з життя під звук "Шахедів": дружина Ігоря Поклада розкрила нові деталі про його жахливий діагноз 11 июля 2025
"Пішов з життя під звук "Шахедів": дружина Ігоря Поклада розкрила нові деталі про його жахливий діагноз Композитора легендарних пісень не стало 9 липня
Apple створила ШІ, який визначає стан здоров'я людини з точністю до 92% 11 июля 2025
Apple створила ШІ, який визначає стан здоров'я людини з точністю до 92%
Роботи-койоти на колесах замінили робопсів в охороні військових аеродромів США від диких звірів 11 июля 2025
Роботи-койоти на колесах замінили робопсів в охороні військових аеродромів США від диких звірів