13 октября 2022

У Києві зафіксували підвищення рівня води в Дніпрі. Показники не перевищує аварійних значень і це пов’язано з інтенсивною роботою гідроелектростанцій (ГЕС).
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. Ситуація має стабілізуватись протягом семи днів.
"Підвищення рівня води в Дніпрі у межах Києва не перевищує аварійних значень і пов’язано з інтенсивною роботою ГЕС. Це пов'язано з особливостями роботи Київської та Канівської ГЕС, які працюють в інтенсивному режимі для підтримання об’єднаної енергетичної системи України", – йдеться в повідомлені.
У КМДА додали, що міські служби контролюють ситуацію і за даними фахівців, рівень води стабілізується протягом тижня.
"Як інформують в "Укргідроенерго", ГЕС і ГАЕС працюють у штатному режимі – компанія продовжує забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в Об’єднаній енергосистемі України", – уточнили в пресслужбі.
У КМДА вкотре закликали мешканців міста зменшити використання потужних електроприладів, особливо у вечірні пікові години навантажень із 17:00 до 22:00.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Київській області 12 жовтня через дефіцит потужності електрику відключатимуть клієнтам обох черг, а у Києві – усіх трьох черг. Мешканці столиці близько 10-ї ранку вже повідомляли про відключення "не в свою чергу".
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дихають у спину iPhone Air: представлені смартфони Honor 500 14 ноября 2025
Дихають у спину iPhone Air: представлені смартфони Honor 500
Дрони атакували НПЗ у Саратові - соцмережі 14 ноября 2025
Влада офіційно заявила лише про пошкодження "цивільної інфраструктури".Однак, за даними соцмереж, під ударом опинився НПЗ.
Мерц звернувся з проханням до Зеленського через українців 14 ноября 2025
Канцлер ФРН попросив президента України вирішити проблему з молодими чоловіками, що масово прибувають в Німеччину.