9 ноября 2022

У Києві правоохоронці викрили подружжя, яке підозрюють у шахрайстві. Зловмисники підробили документи та намагалися продати квартиру померлої киянки за 745 тисяч гривень.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваним загрожує до дванадцяти років з конфіскацією майна.
"Поліцейські з’ясували, що 52-річний місцевий мешканець та його 37-річна дружина шахрайським шляхом намагаються продати чужу квартиру. Чоловік підмовив свою співмешканку видати себе за фіктивну власницю чужої квартири, яка насправді належала померлій жінці. Для реалізації злочинного умислу киянка підробила паспорт та нотаріальні бланки із печаткою для подальшого оформлення документації", – розповіли в поліції.

Правоохоронці затримали подружжя під час підписання договору купівлі-продажу квартири. Вони намагалися збути нерухомість місцевому мешканцю майже за 745 тис. гривень.
Відомо, що організаторами злочинної схеми є інші особи, наразі поліцейські проводять заходи з їх затримання. Подружжю повідомили про підозру в замаху на вчинення шахрайства.

Нагадаємо, у Києві затримали чоловіка, який нібито незаконно заволодів двома квартирами загальною вартістю понад 2 млн гривень. Крім того, в столиці викрили чоловіка, який, використовуючи підроблені документи, продав чужу квартиру в історичному центрі столиці. Її вартість становить понад 3 мільйони гривень.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві судитимуть чоловіка, який незаконно заволодів квартирою громадянки США в історичному центрі столиці. Вартість житла складає понад 3 млн гривень.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Instagram дозволить видаляти себе з чужих списків «Близькі друзі» 1 февраля 2026
В Instagram може з'явитися функція, яка дозволить видаляти себе зі списку «Близькі друзі» інших користувачів, повідомив TechCrunch з посиланням на інформацію компанії Meta. За словами представника компанії, функція знаходиться на ранній стадії розробки і поки не тестується публічно.
Мерц відреагував на ідею армії ЄС в Україні 1 февраля 2026
Канцлер ФРН висловив скептицизм щодо можливої участі європейських миротворців в Україні після війни.
У Чехії помстилися генералу за бажання передати Україні винищувачі 1 февраля 2026
Міністр оборони країни нібито скасував візит начальника Генштабу Карела Ржегки до США після його публічних заяв щодо передачі Києву чеських винищувачів.