У Києві поліцейські допомогли загасити пожежу в багатоповерхівці та затримали ймовірного палія

30 декабря 2023

У Києві поліцейські допомогли загасити пожежу в багатоповерхівці та затримали ймовірного палія. Ним виявився родич власниці квартири, де сталося загоряння.

Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. Зловмисника затримали та передали слідчим.

"Ми отримали повідомлення про пожежу в одній із багатоповерхівок. Прибувши на місце, патрульні побачили густий дим з квартири на 4-му поверсі. Поліцейські Петро Надкреничний, Ольга Смірнова, Сергій Гайдамаха та Назар Римарук оперативно евакуювали мешканців будинку на подвір’я та допомогли рятувальникам загасити полум'я", – розповіли в пресслужбі.

Поліцейські з’ясували, що пожежу міг вчинити родич заявниці, яка надала опис його зовнішності. Обстежуючи прилеглу територію неподалік від будинку, патрульні виявили ймовірного порушника, схожого за описом заявниці, та порожню каністру з-під бензину.

"Інспектори затримали чоловіка та доправили його до управління поліції для подальшого з'ясування всіх обставин та надання правової кваліфікації його діям", – резюмували в пресслужбі.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Шевченківському районі столиці сталась пожежа в багатоповерховому будинку. Ще до приїзду рятувальників із палаючої квартири на 14 поверсі вистрибнув та загинув чоловік.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В РФ пожалілися на "примусову" видачу паспортів США дітям дипломатів 4 мая 2026

МЗС РФ називає надання російським "мажорам" громадянства "інтригами" з боку окремих представників адміністрації Трампа.

Безос із дружиною за $10 мільйонів стали почесними гостями Met Gala 2026 та нарвалися на критику 4 мая 2026

Мільярдер і засновник Amazon Джефф Безос із дружиною, Лорен Санчес були розкритиковані у мережі за свою появу на Met Gala 2026, для якої заплатили чималу суму. Читайте деталі у матеріалі

Її цькували за колір волосся і шкіру: 16-річна дівчина, яку називали "потворною", перемогла на конкурсі краси 4 мая 2026

Її цькували за колір волосся і шкіру: 16-річна дівчина, яку називали "потворною", перемогла на конкурсі краси. Фото Дівчина з 7 років дотична до сфери моди

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше