23 июня 2023
В одному з районів Києва помітили велосипедиста, який перевозив свого собаку, дбаючи про його захист. Чотирилапий був надійно зафіксований на двоколісному транспорті позаду свого власника, а на морді у тварини були окуляри.
Про це повідомили в соціальних мережах. Коли та де саме було знято відео, не повідомлялось (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Миліше за це ви сьогодні нічого не побачите. Киянин везе свого песика в окулярах на велосипеді", – йдеться в повідомленні.
На опублікованому відео можна побачити, як велосипедист везе чотирилапого в окулярах, який, зважаючи на все, не відчував страху та отримував задоволення від подорожі.
Нагадаємо, українці продовжують долати наслідки підриву окупантами Каховської ГЕС. Із підтоплених внаслідок цього територій рятують чотирилапих, яким вдалося пережити повінь. Одну собаку з Херсонської області волонтерам довелося буквально повертати з того світу.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві патрульні допомогли врятувати песика, який 3 доби просидів зачиненим на балконі без їжі та води. Щоб звільнити собаку вони потрапили до неї через вікно.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Репяхова емоційно поділилася новиною про їхнього з Павліком 4-річного сина 11 сентября 2025
Репяхова емоційно поділилася новиною про їхнього з Павліком 4-річного сина
Анжеліка Терлюга через 8 місяців після пологів похизувалася фігурою в купальнику 11 сентября 2025
Олімпійська призерка з карате Анжеліка Терлюга, яка у грудні вперше стала мамою, показала, яких успіхів у поверненні колишньої форми вже досягла.
В Україні створили автокран вантажопідйомністю 25 тонн 10 сентября 2025
В Україні створили автокран вантажопідйомністю 25 тонн