10 февраля 2023
Правоохоронці повідомили про підозру двом посадовцям в Голосіївському районі Києва. Вони можуть бути причетні у нанесенні збитків бюджету міста при закупівлі обладнання на загальну суму 4,5 млн грн.
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. Зловмисникам загрожує кримінальна відповідальність.
Так, у першому випадку директор керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Голосіївського району уклав договір з приватною фірмою. У ньому йшлось про закупівлю газової котельні та підключення її до неї споживачів житлового будинку та двох гуртожитків на території району.
"При цьому вартість поставленого фірмою обладнання майже вдвічі перевищувала середньо ринкову. Експертиза становила, що збитки територіальної громади міста Києва складають понад 3,2 млн грн", – уточнили в прокуратурі.
Посадовцю повідомили про підозру в службовій недбалості та службовому підробленні.
У другому випадку, підозрюваною в нанесенні збитків міському бюджету є посадовиця Голосіївської РДА.
"Згідно з даними слідства, Управління освіти Голосіївської РДА за результатами тендерної процедури уклало з підприємством договори на закупівлю генераторів. Це мало забезпечити електроенергією укриття 17 навчальних закладів Голосіївського району. Очікувана вартість договорів становила понад 3,7 млн гривень", – додали в пресслужбі.
При цьому посадовці РДА, щоб незаконно отримати гроші з бюджету, забезпечили перемогу в тендері підприємцю, в якого ціни на обладнання були значно вище ринкових. Це призвело до збитків на суму 1,3 млн грн. Зловмисниці повідомили про підозру в привласненні бюджетних коштів та службовому підробленні. Також встановлюються можлива причетність інших осіб.
Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні викрили масштабні схеми розкрадання державних коштів, виділених на закупівлю продовольства для військових. Злочинці таким чином заробили більше ніж 119,5 млн грн.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Демі Мур з дочкою та онукою завітала на 47-річчя дружини Брюса Вілліса. Фото 21 июня 2025
Дружина голлівудського актора Брюса Вілліса, фотомодель Емма Хемінг днями відсвяткувала своє 47-річчя.
Саліванчук з 9-річним сином підкорила Говерлу і показалася на вершині з прапором. Фото 21 июня 2025
39-річна акторка Анна Саліванчук похвалилася своїм новим досягненням. Вона піднялася на Говерлу.
Фінляндія відновила роботу кабелю Estlink 2 21 июня 2025
Пошкоджений морський кабель було замінено новим на ділянці приблизно в один кілометр.