У Києві повідомили про підозру підряднику, який "заробив" майже 10 млн грн на ремонті стадіону

16 сентября 2023

У Києві правоохоронці повідомили про підозру директору підрядного підприємства. Повідомляється, що чоловік "заробив" на ремонті стадіону на вулиці Райдужній майже 10 млн грн.

Про це розповіли в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

"Як з’ясували слідчі, директор підрядного підприємства уклав догорів з комунальним підприємством виконавчого органу Київради про виконання робіт з реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужна. По завершенню було підписано акти виконаних робіт, втім фактичні обсяги робіт по об’єкту не виконані", – наголосили в поліції.

У пресслужбі додали, що згідно висновку експерта ремонтно-будівельні роботи та оплата за них не відповідають проектній документації та договірній ціні. Тобто, підрядник завищив їх вартість на 9 785 512 гривень за роботи, які він фактично не виконав. У подальшому 47-річний посадовець розпорядився "заробленими" грошима на власний розсуд.

"Раніше за службову недбалість оголошено про підозру заступнику директора спорткомплексу, дії якого спричинили держбюджету збитків на суму 2,9 млн грн", – уточнили правоохоронці.

У пресслужбі Київської міської прокуратури додали, що за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах відкрито кримінальне провадження, а зловмиснику повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві правоохоронці викрили інтернет-шахрая, який ошукав підписників соцмережі. Підозрюваний зламав акаунт дівчини в Instagram та розіслав інформацію про збір коштів нібито на термінове лікування її дитини.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Штати оголосили масштабні санкції проти президента Куби 5 июня 2026

Також під санкції потрапили дружина та пасинок кубинського лідера; син та онук колишнього президента Рауля Кастро; міністерство революційних збройних сил Куби.

Google змінює дизайн Android: користувачі зможуть обирати практично будь-який відтінок 5 июня 2026

Google змінює дизайн Android: користувачі зможуть обирати практично будь-який відтінок

США планують скасувати продаж Tomahawk Німеччині: названа причина 5 июня 2026

Вашингтон побоюється, що Росія сприйме продаж Берліну ракет як ескалацію. Водночас американські запаси Tomahawk значно зменшилися. Усе це відбувається на тлі політичного конфлікту між США та Німеччиною.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше