19 января 2023

У Києві затримали раніше судимого чоловіка, який викрав автомобіль Nissan. Під час спілкування правоохоронці виявили у порушника ознаки наркотичного сп’яніння.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі (щоб переглянути відео, проскрольте до кінця сторінки).
За словами правоохоронців, до них звернувся місцевий мешканець із повідомленням про те, що викрали його автомобіль Nissan з вулиці Введенській у Подільському районі столиці. Поліцейські оперативно знайшли машину у Печерському районі.
"Відомо, що 39-річний уродженець Херсонщини, який перебував за кером авто, раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та незаконне зберігання наркотичних речовин. Окрім цього під час скоєння злочину порушник був у стані наркотичного сп’яніння", – розповіли в поліції.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрито кримінальне провадження.
Нагадаємо, в Святошинському районі Києва п'яний співробітник станції техобслуговування викрав автомобіль клієнта. Намагаючись втекти від нацгвардійців, він розбив чужу машину.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у селищі Пісківка Київської області п’яний чоловік викрав автомобіль. Після цього він розбив чужу машину.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Керівництво Словаччини відмовляється від підтримки України - ЗМІ 12 января 2026
Президент Словаччини, прем’єр та голова парламенту домовилися, що країна не надаватиме військової допомоги Україні, не відправлятиме війська і не братиме участь у гарантіях великого кредиту з боку Європейської комісії.
Китайські розробники ШІ визнають, що в найближчі кілька років їм навряд чи вдасться випередити США 12 января 2026
Представники китайської ІТ-індустрії досить тверезо оцінюють перспективи її найближчого розвитку, згадуючи обмеженість обчислювальних ресурсів та експортні обмеження США як головні перешкоди на шляху до домінування над геополітичним суперником у цій сфері протягом найближчих трьох або п’яти років.
47-річний Мірзоян заговорив про кризу середнього віку та похвалився пробіжкою в 20 км 12 января 2026
47-річний співак Арсен Мірзоян похвалився, що пробіг по горах 20 кілометрів та заговорив про кризу середнього віку.