12 апреля 2023

У Києві розпочався сезон цвітіння магнолій та сакур. Окрім садів і парків, побачити це можна буде у всіх районах міста, адже столицю прикрашають сотні екзотичних дерев.
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. Мешканців та гостей столиці запросили помилуватись весняною красою.
"У Києві розцвіли магнолії та сакури. Крім ботанічного саду імені академіка Фоміна та Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка, вони ростуть у парках та скверах Києва. Як повідомляє "Київзеленбуд", ці квітучі дерева можна побачити в кожному районі столиці", – розповіли в пресслужбі.




Так, магнолії висаджені на наступних локаціях:
Шевченківський район:
Подільський район:
Оболонський район:
Деснянський район:
Дарницький район:
Дніпровський район:
Солом’янський район:
Голосіївський район:
Як зазначили у КМДА, різні типи магнолій мають різний час цвітіння, пишне цвітіння зазвичай триває близько 14 днів. Крім того, у столиці розпочалося цвітіння японської вишні – сакури. У Києві на бульварірі Верховної Ради знаходиться найдовша в Україні алея цих дерев довжиною 1402 метри (240 рослин).







Загалом помилуватися сакурами можна на таких локаціях:
У Дніпровському районі:
У Деснянському районі:
У Дарницькому районі:
У Шевченківському районі:
У Печерському районі:
У Подільському районі:
В Оболонському районі:
У Дарницькому районі:
У Солом’янському районі:
У Святошинському районі:
"Тривалість цвітіння сакури становить близько двох тижнів залежно від виду. До слова, в Японії існує ритуал "ханамі" – милування квітами сакури, які символізують швидкоплинність і крихкість життя: люди живуть так, як опадає пелюстка, – швидко й красиво", – резюмували у КМДА.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Київській області в квітні у "Добропарку" починається період цвітіння. Він триватиме аж до жовтня та буде розбитий на кілька періодів.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Спідниця-русалка та височенні підбори: Дар'я Білодід у горошковому луці за 6500 покрасувалася на грайливих фото 24 апреля 2026
Олімпійська призерка з дзюдо Дар'я Білодід грайливо попозувала у топі та довгій спідниці в горошок для весняних фото, а також похвалилася стрункою фігурою
Народжуваність у РФ впала до мінімуму за 200 років 24 апреля 2026
Усупереч закликам Путіна народжувати по вісім дітей і "повертатися до традиційної багатодітності", народжуваність падає десятий рік поспіль.
Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії 24 апреля 2026
Україна отримає 100 бронемашин VAMTAC від Іспанії