7 ноября 2023
У Голосіївському районі Києва в понеділок, 6 листопада, самоскид на швидкості виїхав на бордюр і зніс близько 10 метрів відбійника. Попередньо, у машини відмовили гальма на спуску.
Про це повідомили в соціальних мережах. Обставини та причини ДТП встановлять правоохоронці (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Відмовили гальма на спуску але водій самоскида врятував всіх. Київ, Пирогівський Шлях, Голосіївський район", – йдеться в повідомлені.
На опублікованому відео можна побачити наслідки аварії. Зокрема, самоскид зніс близько 10 метрів металевого відбійника. Інформації про загиблих чи постраждалих поки не надходило.
Нагадаємо, у Броварах Київської області легковик на пішохідному переході збив 15-річного хлопця. Підлітка госпіталізували до медичного закладу. У Дарницькому районі Києва правоохоронці затримали водія BMW, який катався під час комендантської години. Він намагався втекти, але в’їхав в огорожу – у чоловіка виявили ознаки алкогольного сп’яніння.
Як повідомляв OBOZ.UA, суд визнав винним водія, який збив на смерть двох дітей у місті Сквира Київської області. Чоловік керував автомобілем під дією лікарських препаратів.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дружина Остапчука поділилася підготовкою до модного показу бренду Каті Сільченко 10 сентября 2025
Дружина Остапчука в самих трусиках посвітила тілом перед дзеркалом
Хореографка Ілона Гвоздьова зворушливими кадрами привітала доньку з ювілеєм 10 сентября 2025
Хореографка Ілона Гвоздьова у Instagram привітала з днем народження свою доньку Валерію, яку в сім'ї називають Рія. 9-го вересня дівчинці виповнилося 10 років.
Каменських у білому міні покрасувалася на тенісному турнірі у США 10 сентября 2025
38-річна співачка Настя Каменських (NK) показалася на турнірі Великого шолома з тенісу.