У Києві шахраї намагались продати чужу квартиру, поки її власниця перебуває за кордоном

29 июня 2023

У Києві правоохоронці затримали двох шахраїв, які за підробленими документами намагались продати чужу квартиру за 2,1 млн грн. Власниця житла наразі перебуває за кордоном.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За словами правоохоронців, двоє зловмисників шахрайським шляхом намагались продати 2-кімнатну квартиру на вулиці Анни Ахматової, власниця якої перебуває за кордоном.

"Задля реалізації своїх злочинних намірів підозрювані звернулись до приватного нотаріуса та за допомогою підроблених документів намагались продати житло, яке їм не належить, за 2,1 млн гривень. Їх затримали під час підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна", – розповіли в поліції.

Зловмисниками виявились мешканці столиці – 29-річний чоловік та 44-річна жінка. За фактом шахрайства їм повідомили про підозру. Поліцейські перевіряють спільників на причетність до вчинення аналогічних злочинів та встановлюють організаторів афери.

Нагадаємо, в Обухівському районі Київської області правоохоронці затримали чоловіка, який може бути причетний до шахрайства. Нібито він представився іншою людиною та викрав електросамокат із поштового відділення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві правоохоронці викрили "шлюбного" шахрая. Він створив сайт із організації фейкових знайомств і побачень, де під виглядом жінок пропонував чоловікам познайомитися з ними за 699 доларів США.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У РФ заочно арештували доньку Бориса Нємцова 3 августа 2026

Жанна Нємцова є засновницею Фонду Бориса Нємцова за свободу, який російська влада визнала "небажаним" у 2024 році.

Йогурт може захистити від діареї під час прийому антибіотиків 3 августа 2026

Вживання в їжу йогурту з певним штамом пробіотика може захистити від змін в мікробіомі кишечника,…

Американський актор Джессі Айзенберг пережив російський обстріл і зізнався, як почувався після нього 3 августа 2026

"А що було б, якби бомбили Нью-Йорк?" Джессі Айзенберг пережив російський обстріл і зізнався, як почувався після нього Актор пересидів обстріл в укритті

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гурай Виктория 5.0
Гурай Виктория

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше