21 ноября 2024

У Дніпровському районі Києва сталась пожежа в багатоповерховому будинку. Внаслідок надзвичайної події постраждало двоє осіб, серед яких є дитина.
За словами рятувальників, в середу, 20 листопада, о 7:59 вони отримали повідомлення про пожежу на проспекті Соборності, 17/2. Як виявилось, горіла квартира на 4 поверсі 8-поверхового житлового будинку. Вогонь було ліквідовано о 8:32 на площі 40 квадратних метрів.




"До прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів, з квартири де виникла пожежа, самостійно евакуювались жінка та дитина. Їх було передано медикам для огляду. Також, в ході гасіння та розвідки, з верхніх поверхів було виведено 20 осіб на свіже повітря", – додали в ДСНС.





Нагадаємо, у селищі Ставище Київської області сталась пожежа в приватному житловому будинку. Під час гасіння вогню рятувальники виявили тіла двох осіб.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Голосіївському районі Києва в ніч з 17 на 18 листопада горіла квартира на 9-му поверсі житлового будинку. Внаслідок пожежі постраждало двоє осіб.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У США взялися за зрадників України Ігоря Крутого та Анжеліку Варум: один втратив елітну квартиру, іншій загрожував аукціон Крутого підозрюють у шахрайстві
Wildberries приховав пошук товарів "для СВО" 27 июля 2026
Після атак українських дронів на склади маркетплейсу користувачі більше не знаходять товари за запитом, який раніше показував бронежилети та комплектуючі для дронів.
Чого слід уникати на голодний шлунок пояснила дієтологиня 27 июля 2026
Деякі звички можуть негативно вплинути на самопочуття. Наприклад, багато хто любить починати ранок з чашки…