3 сентября 2024

Увечері в понеділок, 2 вересня, в Києві сталася стрілянина. Постріли біля ЖК "Амурський" (Голосіївський район столиці) здійснив невідомий чоловік у чорному.
Про це OBOZ.UA повідомили джерела в правоохоронних органах. Деталі інциденту встановлюються. Втім, відомо, що є постраждалі.
Попередньо правоохоронці розповіли, що спочатку чоловік стріляв у землю, а потім уже поцілив людям по ногах. Місцеві пабліки вже показали відео з місця подій.
Нагадаємо, що у четвер, 15 серпня, у Тернопільській області також трапилася трагедія. У селі Доброводи чоловік у військовій формі стріляв у людей. Були загиблі та поранені.
Як інформував OBOZ.UA, у ніч із 26 на 27 серпня у Луцьку невідомий відкрив вогонь по військових на посту. Правоохоронці з’ясовують обставини стрілянини.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Ірані оголосили Україну "легітимною ціллю" 15 марта 2026
Україна "фактично виявилася залученою у війну" і тому Іран може її атакувати, вважає Ібрагім Азізі.
Іран вдарив ракетою по посольству США у Багдаді 15 марта 2026
Комплекс американського посольства в іракській столиці є одним із найбільших дипломатичних об’єктів США у світі.
Російський ВПК поглинає цивільну економіку - розвідка 15 марта 2026
Цивільна промисловість занепадає під тиском дорогих кредитів, а підприємства, що працюють на оборонні потреби, руйнуються через податковий тиск і боргову спіраль.