У Києві судитимуть підрядника, який привласнив майже 200 тис. на ремонті пошкодженого обстрілом музею Шевченка

1 марта 2024

У Києві судитимуть підрядника, який привласнив гроші під час відновлення після ракетних обстрілів Національного музею Тараса Шевченка. Зловмисник "заробив"190 тисяч гривень.

Про це повідомили в пресслужбах Київської міської прокуратури та столичної поліції. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

 "Музей постраждав внаслідок ракетного обстрілу столиці у жовтні 2022 року. Під час виконання робіт із відновлення скління  музею підрядник умисно завищив обсяги виконаних робіт, вказавши роботи, які фактично не були виконані. Це призвело до зайвого перерахування бюджетних коштів у сумі 190 тис. грн", – розповіли в пресслужбі.

Як зазначили в поліції, не було виконано очищення дерев’яних поверхонь віконних рам загальною площею близько 370 квадратних метрів. Факт умисного завищення будівельних робіт підтверджено будівельно-технічною та економічною експертизами.

Наразі обвинувальний акт відносно 48-річного директора комерційного підприємства за фактом привласненні бюджетних коштів Національного музею Тараса Шевченка у м. Києві скеровано до суду для розгляду по суті. 

Нагадаємо, у Києві правоохоронці повідомили про підозру підряднику, який проводив ремонт укриття у дитсадку, внаслідок чого просіла стіна будівлі. Підприємець завищив вартість робіт і "заробив" на цьому 430 тисяч гривень.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці повідомили про підозру підряднику. Зловмисник "заробив" понад 350 тисяч гривень на будівництві укриття у Вишгороді Київської області.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кремль заявив про "паузу" в переговорах з Україною 13 сентября 2025

Росія начебто готова шукати мирні шляхи врегулювання "українського конфлікту", але "європейці заважають", зазнчив Дмитро Пєсков.

Вікторія Булітко з нареченим показали кумедний тест на перевірку вестибулярного апарату. Відео 13 сентября 2025

Актриса "Дизель студіо" та співачка Вікторія Булітко і її наречений Кирило Попович, які полюбляють знімати кумедні ролики для Instagram, подали підписникам ідею, чим зайнятися у вечір п'ятниці.

Melovin показався під крапельницею в психлікарні та розповів, що сталося. Фото 13 сентября 2025

28-річний співак Костянтин Бочаров, більше відомий як Melovin, потрапив до психіатричної лікарні через погіршення ментального здоров'я.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лелека 4.7
Лелека

Отзывов: 1

Регестратор 0.4
Регестратор

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше