21 февраля 2023
У Києві судитимуть водія, якого підозрюють у причетності до смертельної аварії. У Печерському районі столиці він збив на переході жінку, яка від отриманих травм померла у лікарні.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
"ДТП сталась 30 грудня 2022 року на бульварі Лесі Українки. 34-річний чоловік керуючи автомобілем Hyundai збив 31-річну жінку, яка переходила дорогу на пішохідному переході. Медики госпіталізували постраждалу у тяжкому стані, внаслідок аварії вона отримала численні травми та через декілька годин померла у лікарні", – розповіли в поліції.
Правоохоронці встановили, що водій автомобіля перевищив швидкісний режим та проїхав пішохідний перехід на забороняючий червоний сигнал світлофора. Раніше судимому за розбій чоловіку повідомили про підозру в скоєнні смертельної ДТП.
Слідство за цим фактом завершено, а обвинувачувані матеріали скеровано до суду для розгляду по суті.
Нагадаємо, суд визнав винним водія автомобіля Seat Leon, який у стані сп’яніння на великій швидкості скоїв смертельну аварію біля ТРЦ Sky Mall. Внаслідок ДТП двоє осіб загинули, а ще четверо – були госпіталізовані.
Як повідомляв OBOZREVATEL, на Окружній дорозі Борисполя Київської області в понеділок, 20 лютого, сталась аварія за участі трьох автомобілів. Внаслідок ДТП дві вантажівки з’їхали в кювет.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Військові кораблі РФ почали супроводжувати "тіньові" танкери через Ла-Манш 23 июня 2025
Росія відкрито почала захищати "тіньовий флот" військовими силами, що може стати тестом для міжнародної спільноти щодо готовності посилювати санкції.
Леся Нікітюк поділилася першими враженнями від материнства 23 июня 2025
37-річна телеведуча Леся Нікітюк, яка 15-го червня народила сина, поділилася враженнями від материнства.
Країни НАТО досягли компромісу щодо витрат - ЗМІ 23 июня 2025
Союзники по НАТО досягли домовленостей щодо збільшення витрат на оборону до 5% ВВП, що є позитивним сигналом для України.