13 мая 2023

У Києві прийняли рішення щодо відкриття тимчасово зачинених вестибюлей на станціях столичного метро. Орієнтовно це вони будуть доступні для пасажирів з 14 травня.
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської військової адміністрації. Це питання було узгоджено із Національною поліцією.
"Начальник КМВА Сергій Попко ухвалив рішення відкрити орієнтовно з 14 травня тимчасово зачинені вестибюлі станцій столичного метрополітену", – йдеться в повідомленні.
Як зазначили в пресслужбі, для пасажирів відкриють вестибюлі на станціях:
"Рішення узгоджено з Національної поліцією. Воно ухвалено задля комфортного пересування киян і гостей столиці метрополітеном. КМВА систематично працює над удосконаленням захисту та безпеки столиці, її мешканців. Але при цьому ми не забуваємо, що усі безпекові заходи повинні максимально поєднуватися із комфортом цивільного життя киян і гостей міста. Також підземні станції продовжують цілодобово працювати як укриття для людей", – нагадав Попко.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у метро Києва під час повітряної тривоги можна отримати стільці і питну воду. Для громадян у якості укриття доступні, вразі необхідності, 46 підземних станцій.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту 24 июня 2026
Країна планує протягом наступних п'яти років щороку будувати по два кораблі, які за розмірами перевищуватимуть новий есмінець.
Колготки в сіточку та зухвале міні: 67-річна Мадонна блиснула фігурою в новому провокаційному вбранні 24 июня 2026
Колготки в сіточку та зухвале міні: 67-річна Мадонна блиснула фігурою в новому провокаційному вбранні Сукня вигідно підкреслила її струнку фігуру
Три симптоми діабету: як виявити високий цукор в крові без глюкометра 24 июня 2026
Діабет є поширеним захворюванням, від якого страждають мільйони людей у всьому світі. Крім того, є…