25 февраля 2024

В Солом’янському районі Києва облаштували укриття для людей з інвалідністю. Воно розташоване в житловому будинку і відповідає вимогам інклюзивносності.
Про це повідомило видання Вечірній Київ. Мешканців столиці вкотре закликали не ігнорувати повітряну тривогу.
Так, в одному з будинків Солом’янського району, де мешкають люди з інвалідністю, створили укриття, яке відповідає вимогам інклюзивносності і забезпечене усім необхідним.



Ініціатором проєкту стала організація "Fight For Right", яка підтримує людей з інвалідністю та надає їм інформацію. Вона націлена на те, щоб кожна людина знала свої права та могла вільно ними користуватися.


Як зазначили її представники, більшість споруд цивільного захисту Києва і інших регіонів Украєни є спадком СРСР. Здебільшого вони у занедбаному стані та є недоступними для мам з дітьми у візочках чи осіб у кріслах колісних. Саме тому вони працюють над тим, щоб укриттями могли користуватись усі.



Як повідомляв OBOZ.UA, в Оболонському районі Києва в двох житлових будинках з укриттями встановили спеціальну систему. Вона сповіщатиме про аварії й підтоплення в інженерних мережах.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Как правильно управлять рисками в трейдинге: простой подход, который спасает депозит 13 апреля 2026
Как не слить депозит в трейдинге? Разбираем управление рисками, расчет позиции и основные ошибки новичков. Практический пример и полезный инструмент.
Продукти, які стимулюють роботу мозку дитини 13 апреля 2026
Хочете, щоб мозок дитини працював краще? Тоді варто включати в її раціон ці продукти.
Штучний інтелект виявився нікудишнім у ставках на спорт — він програв усе на матчах англійської Прем'єр-ліги 12 апреля 2026
Моделі штучного інтелекту від Google, OpenAI, Anthropic та xAI втратили віртуальні гроші, роблячи ставки на футбольні матчі протягом сезону англійської Прем'єр-ліги в рамках експерименту, який провів стартап General Reasoning. Результати дослідження показують, що навіть передові системи стикаються з труднощами при аналізі подій реального світу в довгостроковій перспективі, пише Financial Times.