8 мая 2023
У Деснянському районі Києва в неділю, 7 травня, в квартирі багатоповерхового будинку вибухнула граната. Як виявилось, боєприпас здетонував через необережне поводження.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Винному загрожує до семи років позбавлення волі.
"Сьогодні до поліції Києва надійшла інформація, що у квартирі на вулиці Лісківській вибухнула граната. За попередньою інформацією, боєприпас здетонував через необережне поводження. Потерпілих внаслідок цієї події нема", – розповіли в поліції.
Киянина, який зберігав гранату, поліцейські затримали. За фактом незаконного поводження зі зброєю та бойовими припасами відкрито кримінальне провадження. Винному загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Нагадаємо, у Деснянському районі Києва правоохоронці затримали киянина, який через ревнощі намагався вбити свою знайому та її товариша. Зловмисник кинув у їх бік гранату і внаслідок вибуху чоловік та жінка отримали поранення.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Броварському районі Київської області жінка на присадибній ділянці, під час господарських робіт виявила небезпечну знахідку. Сапери встановили, що це боєприпас до ручного протитанкового гранатомету РПГ-7.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
70-річна Донателла Версаче залишає керуючу посаду бренду Versace 4 июля 2025
70-річна Донателла Версаче залишає керуючу посаду бренду Versace, який очолювала з 1997-го після смерті свого брата Джанні Версаче
Дрони вразили два військові заводи РФ - соцмережі 4 июля 2025
Безпілотники атакували Азовський оптико-механічний завод та Загорський оптико-механічний завод.
У Москві випав з вікна і розбився віцепрезидент Транснєфті 4 июля 2025
Топ-менеджер жив на 10 поверсі, проте випав з балкона 17 поверху. Попередня причина загибелі - "самогубство".