1 августа 2024
У Києві в парку імені Тараса Шевченка ввечері 30 липня впало велике дерево. Через інцидент загинула людина, ще трьох травмованих доправлено до лікарні, одна з потерпілих – у важкому стані.
Київська міська державна адміністрація в Telegram-каналі підтвердила НП. Поліція Києва заявила, що розпочато кримінальне провадження. Коли трапився інцидент, у столиці спостерігався сильний вітер, але копи також перевіряють ймовірну службову недбалість.
Укргідрометцентр раніше попереджав, що штормові пориви у столиці у вівторок, 30 липня, сягатимуть 15-20 метрів за секунду.
Представники комунальних служб приїхали на місце інциденту. Допомогу у прибиранні дерева надавали рятувальники КАРС "Київська служба порятунку".
Спочатку була інформація, що медики швидкої госпіталізували чотирьох громадян. У поліції згодом уточнили, що травмовано чоловіка та трьох жінок. Одна з жінок померла в медзакладі. Ще одна жінка у важкому стані.
Трагедія сталася близько 20.00. "За вказаним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість", – йдеться у повідомленні правоохоронців.
Нагадаємо: під час сильного вітру краще не ризикувати та триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, великих дерев, не паркувати поруч із ними авто, утриматися від прогулянок у зелених зонах. Також приберіть зі своїх балконів і лоджій предмети, які можуть випасти на вулицю.
Як раніше повідомляв OBOZ.UA:
– У Києві й Київській області в середу, 31 липня, прогнозують мінливу хмарність і погоду без опадів. Повітря в регіоні максимально прогріється до +27 градусів, а вітер вщухне до 7-12 метрів за секунду.
– Загалом наприкінці липня по всій території України на зміну спеці прийде похолодання. Протягом дня 31 липня середня температура очікується у межах +24…+29 градусів.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Наречений Нікітюк похвалився кумедними фото з нею 25 мая 2025
Наречений телеведучої Лесі Нікітюк, військовослужбовець Дмитро Бабчук похвалився новими фото з нею.
Гейб Ньюелл готується залізти до нас у голови - він скоро випустить мозковий імплантат 25 мая 2025
Гейб Ньюелл готується залізти до нас у голови - він скоро випустить мозковий імплантат
Китайські конкуренти змусили Samsung та LG знизити ціни на телевізори 25 мая 2025
Китайські конкуренти змусили Samsung та LG знизити ціни на телевізори