20 июля 2023
У Києві правоохоронці викрили чоловіка, який переправляв ухилянтів через кордон України під виглядом водіїв-волонтерів. Вартість послуг становила 3900 доларів США з одного чоловіка.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до дев’яти років позбавлення волі.
За словами правоохоронців, чоловік, співпрацюючи з благодійною організацією, допомагав ухилянтам під виглядом водії-волонтерів виїхати за межі України.
"Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що фігурант спочатку оформляв клієнтів представниками благодійного фонду, а потім видавав їм довідки про відрядження за кордон нібито для поставки гуманітарної допомоги. Далі зловмисник вносив неправдиву інформацію до бази даних "Шлях" та отримував за свої послуги 3900 доларів США", – розповіли правоохоронці.
Зловмисника, киянина 1987 року народження, затримали під час отримання частини грошей. Йому повідомили про підозру в незаконному переправленні осіб через державний кордон України.
"В ході слідства встановлюються інші причетні до злочину особи, які підробляли документи. Також правоохоронці встановлюють громадян, які встигли скористатися послугами "бізнесмена", – резюмували в поліції.
Як повідомляв OBOZREVATEL, воєнний стан в Україні передбачає заборону на виїзд із країни військовозобов'язаним чоловікам віком 18-60 років (крім певних винятків). За незаконний перетин кордону порушник має понести адміністративну відповідальність.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В мережі з'явились цікаві факти про Олену Кравець 27 февраля 2025
48-річна Олена Кравець - відома українська телеведуча і зірка комедійного шоу "95 квартал". З початком великої війни артистка пішла з іменитого шоу, займається подкастом "Вдома поговоримо" разом з 22-річною дочкою Марією і виховує 8-річних двійнят Івана та Катерину.
США перевірять готовність Росії до миру - Рубіо 27 февраля 2025
Наразі погоджено, що команди дипломатів США і РФ обговорять, що потрібно зробити для припинення війни в Україні, зазначив держсекретар США.
СБУ затримала агентів ФСБ, які коригували ракетні удари по трьох регіонах України 27 февраля 2025
Один "відзначився" на Київщині: СБУ затримала агентів ФСБ, які коригували ракетні удари по трьох регіонах України. Фото Підозрюваним загрожує 15 років позбавлення волі або довічне