12 июля 2023
У Києві правоохоронці повідомили про підозру учасникам злочинної групи. Зловмисники, видаючи себе за поліцейських, займалися розбоями та грабежами в столиці.
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. Підозрюваним загрожує кримінальна відповідальність у вигляді тюремного ув’язнення.
"Встановлено, що під приводом закупки наркотичних засобів зловмисники призначили зустріч мешканцю столиці. Під час зустрічі, видаючи себе за працівників поліції та залякуючи чоловіка кримінальною відповідальністю, вони змусили його сплатити їм майже 500 тис. грн", – розповіли в прокуратурі.
Крім того, учасники групи можуть бути причетні до нападу на іншого громадянина. Зловмисники нанесли потерпілому численні удари та відібрали ключи від квартири. У подальшому, погрожуючи застосуванням зброї, викрали з помешкання чоловіка цінні речі.
Правоохоронці повідомили підозру п’ятьом учасникам злочинної групи, які видаючи себе за співробітників правоохоронних органів, здійснювали розбійні напади, а також вчиняли інші тяжкі та особливо тяжкі злочини.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Київській області правоохоронці затримали банду злочинців, які грабували місцевих жителів, а перед цим їх катували. Троє чоловіків, яких вже назвали "ірпінськими катами" орудували у Бучанському та Броварському районах регіону.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вікторія Булітко з нареченим показали кумедний тест на перевірку вестибулярного апарату. Відео 13 сентября 2025
Актриса "Дизель студіо" та співачка Вікторія Булітко і її наречений Кирило Попович, які полюбляють знімати кумедні ролики для Instagram, подали підписникам ідею, чим зайнятися у вечір п'ятниці.
Навчання з приводу протидії дронам відбуватиметься на польській території 13 сентября 2025
Наразі між фахівцями обох країн ведуться переговори щодо поглибленої співпраці у сфері безпілотних та протидронових систем.
Вірменія і Туреччина поновили переговори про нормалізацію відносин 13 сентября 2025
Вірменія і Туреччина, між якими немає дипломатичних відносин понад 30 років та закрито наземний кордон понад 30 років, домовляються про нормалізацію відносин.