У Києві викрили чергову шахрайську схему переправлення громадян через кордон - відомо вартість "послуг"

13 октября 2022

У Києві правоохоронці викрили чергову схему переправлення військовозобов’язаних громадян через кордон. Вартість "послуг" сягала 3 тисячі доларів США за одну особу.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі.

"Правоохоронці встановили, що зловмисники підшукували охочих виїхати за межі країни та пропонували їм відповідний дозвільний пакет документів за грошову винагороду у сумі 3000 доларів США. Надалі голова однієї з громадських організацій вказував у документах та вносив до реєстру клієнтів як водіїв, які виїжджали за кордон під привидом купівлі транспорту на потреби Збройних сил України", – розповіли в поліції.

Зловмисниками виявились громадяни 1988, 1999 та 1984 років народження. Під час обшуків у Київській області слідчі вилучили гроші, банківські картки та мобільні телефони.

За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, правоохоронці затримали двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному переправленні громадян через кордон. Вартість "послуги" оцінювалася в 6 тисяч доларів США за одну особу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві затримали чоловіка, який торгував довідками про непридатність до військової служби.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Нежить, набряк, почастішання серцебиття: як відрізнити непереносимість алкоголю від похмілля 25 июня 2026

Похмілля – це природна реакція організму на надмірне вживання алкоголю. Однак люди часто помилково плутають…

“Збудники раку” в продуктах: чи м’ясо та молоко дійсно небезпечні 25 июня 2026

Причини раку часто різноманітні. Але їжа відіграє ключову роль: близько 30 відсотків випадків раку пов’язані…

Рада миру Трампа збереться для "перезавантаження" - ЗМІ 25 июня 2026

Зустріч учасників Ради миру відбудеться на Кіпрі наступного тижня і триватиме два або три дні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше