22 октября 2022

У Києві правоохоронці спільно із соцпрацівниками вилучили 5-річну дитину з неблагополучної сім’ї. Хлопчик мешкав у жахливих умовах, які загрожують його життю і здоров'ю.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Малюка доправили на медогляд до лікарні, а на його матір склали адмінматеріали.
"Під час проведення профілактичного рейду правоохоронці разом із соціальними працівниками вилучили 5-річного хлопчика, який проживав разом зі своєю матір’ю у неналежних умовах. У квартирі правоохоронці виявили антисанітарію, бруд та сморід", – розповіли в поліції


У зв’язку з наявною загрозою життю та здоров’ю дитини профільні служби тимчасово вилучили хлопчика з небезпечного середовища до медичного закладу. Після вивчення ситуації в родині та отримання результатів медобстеження соцслужбами буде ухвалено рішення щодо подальшої долі дитини.
На матір малюка склали адмінпротокол за невиконання обов'язків щодо виховання дітей.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці спільно зі службою у справах дітей вилучили із сім'ї двох маленьких дівчат. Малята жили серед сміття та тарганів.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Солом’янському районі Києва співробітники соцслужб вилучили в киянки 4-місячну дівчинку. Немовля жило в жахливих умовах, а за словами сусідів, матір бачили в стані, схожому на наркотичне сп’яніння.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Кремлі звинуватили США в зраді "духу Анкориджа" 24 июня 2026
США відмовилися від "зобов'язань", узятих під час зустрічі Трампа й Путіна на Алясці, заявили троє російських посадовців.
Кому варто звертатися до психотерапевта чи до психіатра 24 июня 2026
Для цих спеціалістів є конкретні показання.
Навіть iPhone Pro Max може здатися маленьким: що готують виробники 24 июня 2026
Навіть iPhone Pro Max може здатися маленьким: що готують виробники