У Києві влаштували прибирання на місці прильоту російської ракети

4 января 2023

У Києві у вівторок, 3 січня, небайдужі мешканці столиці влаштували толоку на місці прильоту російської ракети в Протасовому Яру 31 грудня. Люди зібрались для того, щоб ліквідувати наслідки вибуху та прибрати вулицю.

Про це повідомив кореспондент OBOZREVATEL. Організатором прибирання став місцевий паблік у соціальних мережах " Los Solomas. Київ" (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Так, зранку на Протасовому Яру забрались небайдужі кияни, для того щоб ліквідувати наслідки російського обстрілу столиці на цій локації та прибрати вулицю від уламків.



31 грудня 2022 року тут впала ракета окупантів, внаслідок чого вибухом було пошкоджено кілька будинків та газопровід. До прибирання вулиці доєднались жителі мікрорайону, які мешкають поруч. Крім того, в акції взяли участь комунальники, які пообіцяли вивезти сміття.




Півсотні людей планують ліквідувати наслідки атаки країни-терориста РФ за день.



Нагадаємо, країна-терорист РФ у суботу, 31 грудня, знову нанесла ракетні удари по території України. Внаслідок обстрілу було пошкоджено об'єкти у кількох районах Києва, є загиблі, та постраждалі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у понеділок, 2 січня, помер один із постраждалих внаслідок ракетної атаки 31 грудня з боку РФ. Увесь цей час чоловік у важкому стані перебував у реанімації.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чехія вводить жорстку заборону на телефони у школах: що зміниться 21 июля 2026

Нові правила мають запрацювати з 1 вересня 2027 року й охоплять не лише уроки, а й перерви та позакласні заходи.

Мільйони повз бюджет: у Британії заявили про тютюнову схему в Україні 21 июля 2026

Мережа використовувала офшорні структури для наповнення ринків України та ЄС контрабандними сигаретами, ухиляючись від сплати податків на суму близько 180 мільйонів фунтів стерлінгів (майже 200 мільйонів євро) на рік.

Путін продовжив безвіз для громадян Китаю 21 июля 2026

Громадяни Китаю зможуть в’їжджати до Росії без віз до 31 грудня 2027 року.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop 0.1
Leo-shop

Отзывов: 1

Leader NRG Ukraine 4.9
Leader NRG Ukraine

Отзывов: 1

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше