9 февраля 2024
У Святошинському районі Києва в середу, 7 лютого, стався вибух у квартирі багатоповерхівки, після чого виникла пожежа. Внаслідок події загинув підліток.
Про це повідомили в пресслужбі столичної Державної служби з надзвичайних ситуацій. Обставини та причини трагедії встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, 7 лютого о 23:24 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Симиренка.
"На місці бійці ДСНС встановили, що внаслідок вибуху невідомого предмета у квартирі на першому поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку сталося загоряння на площі 7 кв. м. Під час гасіння пожежі було виявлено тіло юнака 2007 року народження. Крім того, було в приміщенні було знайдено ще один невідомий предмет. Надзвичайники евакуювали на безпечну відстань 100 мешканців будинку. На місце події була викликана вибухотехнічна служба", – розповіли в пресслужбі.
Пожежу було локалізовано о 23:53, а повністю ліквідовано о 0:58 8 лютого.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві суд визнав винним чоловіка, який у парку "Кіото" підірвав бойову протипіхотну гранату. Поруч із місцем вибуху відпочивала компанія з п’яти осіб.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Названа рослинна олія, яка допомагає уникнути тромбів та захищає судини у спеку 26 июля 2025
Олія, яка допомагає уникнути тромбів та захищає судини у спеку.
У Грузії стартували навчання НАТО 26 июля 2025
Навчання проходять у двох країнах регіону - Грузії та Туреччині, що, за словами грузинської сторони, сприяє зміцненню регіональної співпраці.
Витратив кошти з фонду допомоги тяжко хворим: заарештовано чиновника КМДА 26 июля 2025
Витратив кошти з фонду допомоги тяжко хворим: заарештовано чиновника КМДА